KONST / Litografier / Färglitografi 12872018
nr 1287 2018
Jørgen Nash
(1920-2004), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/140, "Blueskungen", bladets mått: 89x66 cm
Jørgen Nash, dansk målare född 1920, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:17:09
6/11 19:31:16